W trakcie minionego weekendu policjanci, na drogach powiatu piskiego, zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Jednym z nich był kierowca pojazdu marki Audi, który jechał do pracy, ale w pewnym monecie stracił panowanie nad autem i zjechał do przydrożnego rowu. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Drugi nietrzeźwy kierowca miał blisko 1 promil i zatrzymany został podczas kontroli drogowej. Obu kierującym grozi teraz kara nawet 2 lata pozbawienia wolności.
Piątek - trzynastego okazał się wyjątkowo pechowy dla dwóch kierowców, którzy odpowiedzą za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Jest to przestępstwo zagrożone karą nawet 2 lat pozbawienia wolności.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!