Reklama

Będzie nowy ambulans dla piskiego szpitala

6 czerwca Gmina Pisz podpisała umowę ze Szpitalem Powiatowym w Piszu na udzielenie dotacji celowej. Jej przedmiotem ma być zakup ambulansu.

Gmina Pisz po raz kolejny wsparła służbę zdrowia. Gmina Pisz podpisała umowę ze Szpitalem Powiatowym w Piszu na udzielenie dotacji celowej w wysokości 615 000 zł. Jej przedmiotem ma być zakup ambulansu sanitarnego typu "C" przeznaczonego dla specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego.

Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski i Dyrektor Powiatowego Szpitala w Piszu Marek Skarzyński
Ambulans C - to ruchoma jednostka intensywnej opieki zaprojektowana do transportu, zaawansowanego leczenia i monitorowania pacjentów.

Źródło: UM Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości