Ponad 100 uczniów wzięła udział w widowisku Betlejem to my sami - przygotowanym przez uczniów klas I-III. Występy dopełniły kolędy w wykonaniu starszych uczennic oraz śpiewającego absolwenta - Patryka Żywczyka.
W Szkole Podstawowej nr 2 w Piszu oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia upływają w niezwykle magicznej atmosferze.






Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!