Reklama

Betlejem to my sami

Ponad 100 uczniów wzięła udział w widowisku Betlejem to my sami - przygotowanym przez uczniów klas I-III. Występy dopełniły kolędy w wykonaniu starszych uczennic oraz śpiewającego absolwenta - Patryka Żywczyka.

W Szkole Podstawowej nr 2 w Piszu oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia upływają w niezwykle magicznej atmosferze.


Podczas dwugodzinnego widowiska młodzi artyści przedstawili historię przyjścia na świat Syna Bożego.




Były także nawiązania do współczesności - czasu, w którym relacje z drugim człowiekiem nie zawsze są zgodne z przykazaniami,  gdy mimo zapewnień, nie zawsze jesteśmy gotowi na przyjęcie narodzonego Jezusa w drugim człowieku.




Niespodzianką na koniec była kolęda "Cicha Noc", którą zaśpiewał gość specjalny wieczoru - Patryk Żywczyk.


fot. A. Kucisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości