W miniony długi wakacyjny weekend, na drogach powiatu piskiego doszło do dwóch wypadków. Niestety nie brakowało także nieodpowiedzialnych kierowców. Policjanci zatrzymali 2 kierujących pod działaniem alkoholu oraz rowerzystę. Był też nietrzeźwy sternik, który pływał po jeziorze Bełdany.
W miniony długi wakacyjny weekend, na drogach powiatu piskiego doszło do dwóch wypadków. Niestety nie brakowało także nieodpowiedzialnych kierowców. Policjanci zatrzymali 2 kierujących pod działaniem alkoholu oraz rowerzystę. Był też nietrzeźwy sternik, który pływał po jeziorze Bełdany.
W nocy 18 sierpnia 2024r. około godziny 02:50 na drodze DK 63 w okolicy miejscowości Kociołek Szlachecki 19 - letni mieszkaniec gminy Orzysz kierując samochodem marki Mitsubishi chcąc uniknąć zderzenia z zwierzyną leśną która nagle wybiegła na drogę zaczął gwałtownie hamować po czym stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu wywracając pojazd. Pojazdem podróżowało 3 osoby. Na skutek zdarzenia 19 - letnia pasażerka pojazdu została zabrana do Szpitala.
.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!