17 lipca w Piskim Domu Kultury odbyło się spotkanie burmistrza Pisza Andrzeja Szymborskiego z mieszkańcami.
Spotkanie trwało godzinę. Na scenie PDK burmistrzowi towarzyszyli zastępca burmistrza Janusz Puchalski oraz Jacek Zarzecki. Po wystąpieniu burmistrza głos zabrali mieszkańcy, którzy kierowali do Andrzeja Szymborskiego pytania.
Cały zapis spotkania można posłuchać w materiale audio.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!