Reklama

Burmistrz spotkał się z mieszkańcami - posłuchaj audio

17 lipca w Piskim Domu Kultury odbyło się spotkanie burmistrza Pisza Andrzeja Szymborskiego z mieszkańcami.

Spotkanie trwało godzinę. Na scenie PDK burmistrzowi towarzyszyli zastępca burmistrza Janusz Puchalski oraz Jacek Zarzecki. Po wystąpieniu burmistrza głos zabrali mieszkańcy, którzy kierowali do Andrzeja Szymborskiego pytania.

Cały zapis spotkania można posłuchać w materiale audio.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości