Reklama

Dachował na trasie Pisz-Borki

3 lutego tuż przed 16.00 na trasie Pisz-Borki doszło do wypadku, w wyniku którego Fiat Seicento dachował i znalazł się w pobliskim rowie. Kierowca, który podróżował sam, został przewieziony do szpitala.

3 lutego tuż przed 16.00 do powiatowego stanowiska kierowania w Piszu wpłynęła telefoniczna informacja, że na trasie Pisz-Borki w okolicach miejscowości Borki leży w rowie pojazd osobowy. Samochodem podróżowała jedna osoba.

Fot. 1 i 2 KPPSP w Piszu
Strażacy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia zastali uszkodzony samochód osobowy marki Fiat Seicento, leżący na dachu w pobliskim rowie, w odległości około 2 metrów od drogi. Przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego udzielił osobie poszkodowanej pomocy medycznej. Po przebadaniu osobę poszkodowaną przetransportowano na obserwację do piskiego szpitala.

Reklama

W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległy przednie i boczne elementy pojazdu, w tym: zderzak, maska, szyba, błotnik i dach. Czynności wyjaśniające okoliczności, w jakich doszło do wypadku, prowadzi miejscowa policja.

W akcji trwającej ponad godzinę udział brały: 1 zastęp z Jednostski Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Piszu, pogotowie ratunkowe oraz policja. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe, zakręceniu zaworu instalacji gazowej, uprzątnięciu elementów pojazdów z drogi, a także przewróceniu pojazdu na koła.

Reklama

Źródło: KPPSP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości