Reklama

Delegacja z powiatu Schleswig-Flensburg w Gminie Pisz

W czwartek 19 października wizytę w Urzędzie Miejskim w Piszu złożyła delegacja z powiatu Schleswig-Flensburg - Pan Johannes Petersen oraz Walter Behrens Prezydent Powiatu. Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski wraz z Zastępcą Burmistrza Januszem Puchalskim opowiedzieli naszym gościom o aktualnej sytuacji gminy, o trwających i zaplanowanych inwestycjach, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał miasta i gminy Pisz.

Warto nadmienić, że blisko 30 lat temu Pan Petersen po raz pierwszy odwiedził Pisz. Zostało wówczas podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy powiatem Schleswig-Flensburg, a Gminą Pisz. Od tamtej pory Pan Petersem przez wiele lat był gościem włodarzy naszego miasta, wielokrotnie podkreślając, że jest zauroczony Piszem. Na bieżąco śledzi też wydarzenia jakie mają miejsce w naszej gminie. Dziękujemy delegacji z Niemiec za przybycie i wielką sympatię.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości