Miniony weekend na drogach powiatu piskiego był bezpieczny. Policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego. Na naszych drogach doszło do 6 kolizji. Zatrzymanych zostało dwóch nietrzeźwych kierujących. Jednego z tych nieodpowiedzialnych kierowców zatrzymał obywatel. Kierowca forda miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.
Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę (3 grudnia br.) przed godz. 15.00 w okolicach miejscowości Wiartel. Kierujący pojazdem marki Skoda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechał z drogi do przydrożnego rowu. Kierowca jechał sam i nic mu się nie stało.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!