Reklama

Droga do Karwika ukończona

W poniedziałek, 26 czerwca, przebudowana droga powiatowa Nr 1686N (Karwik - Jeglin) została oficjalnie otwarta i tym samym przekazana do użytku.

Zrealizowana inwestycja to obok ułatwienia komunikacyjnego dla okolicznych mieszkańców działania na rzecz rozwoju turystyki w Powiecie Piskim.

W uroczystym otwarciu drogi uczestniczyli Jerzy Małecki - Poseł na Sejm RP, Artur Chojecki - Wojewoda Warmińsko-Mazurski, dr Waldemar Brenda - Członek Zarządu Powiatu Piskiego oraz Dariusz Olender - Radny Rady Miejskiej w Piszu, mieszkaniec Karwika.

Struktura finansowania blisko 7,5 mln zł z dotacji rządowej i ok. 2 mln wkładu własnego Powiatu Piskiego świadczy o doskonałej współpracy samorządu z administracją rządową oraz o dużym zrozumieniu dla problemów komunikacyjnych małych miejscowości. - powiedział Andrzej Nowicki, Starosta Piski. Źródło: Powiat Piski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości