W poniedziałek, 26 czerwca, przebudowana droga powiatowa Nr 1686N (Karwik - Jeglin) została oficjalnie otwarta i tym samym przekazana do użytku.
Zrealizowana inwestycja to obok ułatwienia komunikacyjnego dla okolicznych mieszkańców działania na rzecz rozwoju turystyki w Powiecie Piskim.
Struktura finansowania blisko 7,5 mln zł z dotacji rządowej i ok. 2 mln wkładu własnego Powiatu Piskiego świadczy o doskonałej współpracy samorządu z administracją rządową oraz o dużym zrozumieniu dla problemów komunikacyjnych małych miejscowości. - powiedział Andrzej Nowicki, Starosta Piski. Źródło: Powiat PiskiChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!