Czyja to zguba? Pytają czytelnicy, których zaniepokoił widok worków na śmieci ustawionych wzdłuż DK 63 Pisz-Orzysz.
Dziś w godzinach popołudniowych zauważyłem na przystanku w Jeglinie pozostawione śmieci - pisze pan Adam - Niestety, porzucanie śmieci w takich miejscach jak przystanki autobusowe jest wciąż popularne, wyrzucający czują się bezkarnie! Jadąc dalej, do Pisza worki pojawiały się na poboczu regularnie, aż do samego Pisza. Widać komuś zależało na rozparcelowaniu śmieci.




Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!