Reklama

Galeria WOŚP 2014 - Uzbieraliśmy 16 tysięcy

Dokładnie 16293,35 zł - tyle Piszanie uzbierali w 22 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To kwota mniejsza niż w ubiegłym rekordowym roku (23 tys. zł). Jednak Orkiestrowicze bawili się równie dobrze jak w poprzednich latach, co widać na załączonych zdjęciach.

Fot. Archiwum PDK, Krzysztof Szyszkowski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości