Radni Giżycka zdecydowali o wprowadzeniu stref płatnego parkowania. W centrum miasta będzie całoroczna strefa parkowania, a na ulicach w pobliżu jeziora Niegocin - sezonowa - poinformował burmistrz Giżycka Wojciech Iwaszkiewicz.
Władze Giżycka mają nadzieję, że strefa płatnego parkowania ograniczy nieco ruch w centrum miasta i wyeliminuje praktykowany przez turystów proceder zostawiania na parkingach przy plaży czy w centrum aut na tydzień lub dłużej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!