Budowa ronda Wojska Polskiego-Mazurska-Sikorskiego dobiegła końca.
Budowa ronda Wojska Polskiego-Mazurska-Sikorskiego dobiegła końca.
W trakcie tej budowy pojawiły się wątpliwości, czy rondo w tym miejscu jest rzeczywiście niezbędne, a później kolejne - czy nie będzie tam zbyt wąsko.
Jest w porządku - mówi kierowca - myślałem, że zostawią te wysokie krawężniki. Przez ostatni miesiąc czułem się jak narciarz, który musi jechać po śladzie, inaczej uszkodzi auto. Teraz już jeździ się płynnie. Różnica między wysokością jezdni, a najazdowymi krawężnikami wynosi do 4 cm. Można jeździć bez obaw.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!