Reklama

Gotowe. Zakończono budowę ronda najazdowego

Budowa ronda Wojska Polskiego-Mazurska-Sikorskiego dobiegła końca.

Budowa ronda Wojska Polskiego-Mazurska-Sikorskiego dobiegła końca.

W trakcie tej budowy pojawiły się wątpliwości, czy rondo w tym miejscu jest rzeczywiście niezbędne, a później kolejne - czy nie będzie tam zbyt wąsko.


O tym pisaliśmy w kwietniowym artykule.
https://www.piszanin.pl/1,2739,czytelnicy-pytaja-czy-to-rondo-nie-jest-zbyt-waskie.html

Jednak ten tylko podważał pomysł powstania ronda, kto w godzinach porannych nie próbował wyjechać z Sikorskiego w Wojska Polskiego w stronę Placu Daszyńskiego, czy bezpośrednio z Sikorskiego w Mazurską.

A czy jest wystarczająco miejsca? To rondo najazdowe, zatem nie trzeba ściśle trzymać się jezdni.

Jest w porządku - mówi kierowca - myślałem, że zostawią te wysokie krawężniki. Przez ostatni miesiąc czułem się jak narciarz, który musi jechać po śladzie, inaczej uszkodzi auto. Teraz już jeździ się płynnie. Różnica między wysokością jezdni, a najazdowymi krawężnikami wynosi do 4 cm. Można jeździć bez obaw.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości