Powiatowy Urząd Pracy wyłonił zwyciezców konkursu plastycznego "Eko-Miasto".
Powiatowy Urząd Pracy wyłonił zwyciezców konkursu plastycznego "Eko-Miasto".
Konkurs odbył się w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery 2024 pod hasłem "Eko-Kariera" i skierowny był do kreatywnych przedszkolaków w wieku 5-6 lat, które przedstawiły swoją wizję ekologicznego i przyjaznego środowisku miasta.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!