7 sierpnia w piskim parku odbyło się trzecie spotkanie w ramach Akcji Integracja organizowanej przez Centrum Integracji Społecznej - BETEL.
7 sierpnia w piskim parku odbyło się trzecie spotkanie w ramach Akcji Integracja organizowanej przez Centrum Integracji Społecznej - BETEL.
Śmiech, zabawa i mnóstwo kreatywności przyświeca temu wydarzeniu. Nie inaczej było podczas środowego spotkania.









Atmosfera była pełna radości i wspólnoty, emanując energią i entuzjazmem wszystkich uczestników. Park wypełnił się śmiechem, rozmowami i pozytywną energią, tworząc idealne warunki do zabawy i integracji . To wydarzenie pokazało, jak silna i zjednoczona jest lokalna społeczność, gotowa do wspólnej zabawy i wsparcia - komentuje Centrum Integracji Społecznej - BETEL. 



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!