W dniu dzisiejszym złożył nam wizytę Pan Johannes Petersen. Blisko 30 lat temu Pan Petersen po raz pierwszy przyjechał do Pisza z delegacją z powiatu Schleswig-Flensburg.
Wówczas podpisane zostało przez Burmistrza Pisza Janusza Puchalskiego porozumienie o współpracy pomiędzy powiatem Schleswig-Flensburg a Gminą Pisz. Pan Petersem przez wiele lat był gościem włodarzy miasta. Jak sam podkreślił jest zauroczony naszym miastem i co roku bardzo chętnie je odwiedza. Śledzi również na bieżąco wydarzenia jakie mają miejsce w naszej gminie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!