Król i królowa - to gospodarze tegorocznego balu karnawałowego Przedszkola Miejskiego, który odbył się w sali SP 2 przy ulicy Gizewiusza. W tym kolorowym wydarzeniu wzięła udział ponad setka przedszkolaków.
::video{"type":"single","item":"151"}
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!