Reklama

Karol Nawrocki w Ełku: Bezpieczeństwo Polski priorytetem

Ełk gościł Karola Nawrockiego, który podczas spotkania z mieszkańcami i mediami podkreślił, że bezpieczeństwo Polski opiera się przede wszystkim na Sojuszu Północnoatlantyckim oraz ścisłej współpracy ze Stanami Zjednoczonymi.

Ełk gościł Karola Nawrockiego, który podczas spotkania z mieszkańcami i mediami podkreślił, że bezpieczeństwo Polski opiera się przede wszystkim na Sojuszu Północnoatlantyckim oraz ścisłej współpracy ze Stanami Zjednoczonymi.

"To NATO jest gwarantem naszego bezpieczeństwa, a nie wspólna europejska armia forsowana przez Unię Europejską" – zaznaczył Nawrocki.

W swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na bliskość Obwodu Królewieckiego, podkreślając znaczenie ochrony polskiej sfery normalności, rozwoju i dobrobytu. Kandydat na prezydenta zadeklarował, że zapewnienie bezpieczeństwa kraju i jego obywateli będzie jego nadrzędnym celem.

Reklama

„Musimy jasno powiedzieć – Polska potrzebuje silnej armii! Naszym celem jest stworzenie co najmniej 300-tysięcznych sił zbrojnych, bo tylko budowanie własnego potencjału obronnego daje nam gwarancję bezpieczeństwa” – podkreślił Nawrocki.

Spotkanie w Ełku wpisuje się w kampanię kandydata, który stawia na rozwój potencjału militarnego Polski oraz umacnianie współpracy międzynarodowej w zakresie obronności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości