Reklama

Kierowca BMW wjechał w rozpędzony pociąg

18 maja przed godz. 8.00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w m. Konopki, w gminie Biała Piska, doszło do zderzenia BMW z pociągiem.

Jak ustalili policjanci 24-latek kierujący BMW nie zastosował się do znaku STOP  i wjechał na tory wprost pod jadący pociąg relacji Białystok- Szczecin. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Maszynista pociągu i kierowca BMW byli trzeźwi.



24-latek ukarany został mandatem w wysokości 2500 zł i 6 punktami karnymi.

Źródło: KPP Pisz, Fot. OSP Biała Piska

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości