18 maja przed godz. 8.00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w m. Konopki, w gminie Biała Piska, doszło do zderzenia BMW z pociągiem.
Jak ustalili policjanci 24-latek kierujący BMW nie zastosował się do znaku STOP i wjechał na tory wprost pod jadący pociąg relacji Białystok- Szczecin. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Maszynista pociągu i kierowca BMW byli trzeźwi..jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!