Reklama

Kłęby dymu nad Orzyszem. Spłonęły dwa budynki

10 maja w Orzyszu przy ulicy 1 Maja wybuchł pożar budynków gospodarczych.

Około godziny 13.00 doszło do wybuchu pożaru, w wyniku którego spłonął budynek gospodarczy i altana. W garażu znajdował się samochód i motocykl, który również został strawiony przez ogień.
Zagrożone były dwa budynki mieszkalne.



Kłęby dymu widoczne były w całym mieście.


W akcji brało udział kilkunastu strażaków i policja.

Fot. OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości