Reklama

Kolejna osoba straciła prawo jazdy w Jeglinie.

Dobre warunki atmosferyczne i drogowe sprzyjają rozwijaniu nadmiernej prędkości przez kierowców. Skutkuje to często utratą prawa jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym. Tak było w przypadku kierującej skodą, która jechała przez miejscowość Jeglin mając na liczniku 96 km/h przy ograniczeniu dopuszczalnej prędkości do 40 km/h.

Dobre warunki atmosferyczne i drogowe sprzyjają rozwijaniu nadmiernej prędkości przez kierowców. Skutkuje to często utratą prawa jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym. Tak było w przypadku kierującej skodą, która jechała przez miejscowość Jeglin mając na liczniku 96 km/h przy ograniczeniu dopuszczalnej prędkości do 40 km/h.

Piękna słoneczna pogoda i sprzyjające warunki drogowe sprawią, że kierowcy przekraczają dopuszczalną prędkość. Skutki tego mogą być dotkliwe dla kierującego. Jednym z nich jest utrata prawa jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym.

Reklama

W poniedziałek (17 marca br.) uprawnienia do kierowania straciła 30-letnia mieszkanka Ełku kierująca samochodem marki Skoda. Kobieta jechała przez miejscowość Jeglin mając na liczniku 96 km/h, przy czym obowiązuje tam ograniczenie dopuszczalnej prędkości do 40 km/h. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Do tego ukarali mandatem karnym w wysokości 1500 zł i nałożyli 13 punktów karnych.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości