Pierwsze powstało w Białej Piskiej, drugie w Drygałach, trzecie w Orzyszu. Od kilku dni swoje serce na nakrętki maja mieszkańcy Komorowa.
Mieszkańcy Komorowa wykonali serce własnym sumptem i własnymi siłami. Tym samym dołączyli do akcji dzielnicowego "Nakręć się na pomaganie". To także jeden z efektów innowacyjnego pomysłu na integrację mieszkańców, które Komorowo zadeklarowało, że wykona w ramach konkursu na "Najaktywniejsze sołectwo w gminie Biała Piska".Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!