Reklama

Kolejne serce w powiecie piskim

Pierwsze powstało w Białej Piskiej, drugie w Drygałach, trzecie w Orzyszu. Od kilku dni swoje serce na nakrętki maja mieszkańcy Komorowa.

Mieszkańcy Komorowa wykonali serce własnym sumptem i własnymi siłami. Tym samym dołączyli do akcji dzielnicowego "Nakręć się na pomaganie". To także jeden z efektów innowacyjnego pomysłu na integrację mieszkańców, które Komorowo zadeklarowało, że wykona w ramach konkursu na "Najaktywniejsze sołectwo w gminie Biała Piska".

Mieszkańcy Komorowa poszli o krok dalej, obok serca znajduje się pojemnik na zużyte baterie. Brawo.

Źródło: UM Biała Piska

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości