W trakcie minionego weekendu, na drogach powiatu piskiego, doszło do 7 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali aż 4 kierowców jadących pod działaniem alkoholu.
Weekend na drogach powiatu piskiego minął dość spokojnie, choć nie brakowało nieodpowiedzialnych kierowców, którzy wsiedli za kierownicę będąc pod działaniem alkoholu. Niechlubnym rekordzistą okazał się 39-letni mieszkaniec Białej Piskiej kierujący samochodem marki Mitsubishi. Do zdarzenia doszło w piątek (2 czerwca br.) po godz. 19.00 na trasie Biała Piska- Kózki. Kierowca mitsubishi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Stracił panowanie nad autem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Okazało się, że kierujący miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy i został zatrzymany w policyjnym areszcie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!