11 marca w Orzyszu na ulicy Wojska Polskiego doszło do zdarzenia drogowego.
11 marca w Orzyszu na ulicy Wojska Polskiego doszło do zdarzenia drogowego.
Brawurowa jazda młodego kierowcy zakończyła się uszkodzeniem dwóch znaków drogowych i wysokim mandatem.
Fot. OSP Orzysz i KPP Pisz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!