Pięć komitetów wyborczych w naszym mieście wystawiło swoich przedstawicieli do Rady Miejskiej. To, jak czytamy w publikacji Państwowej Komisji Wyborczej, aż 127 osób, które miejmy nadzieję wreszcie zaczną przekonywać nas o słuszności ich kandydatur do reprezentacji we władzach miasta. Pamiętajmy, tylko 21 osób decydować będzie o najważniejszych sprawach naszej gminy w najbliższym czteroleciu. Rozważmy, którzy z nich sprawdzą się najlepiej.
O głos społeczeństwa ubiegać się będą osoby zgłoszone przez następujące komitety wyborcze: KWW Ziemia Piska, KWW Piskie Forum, KW Prawo i Sprawiedliwość, KW Polskie Stronnictwo Ludowe oraz KWW Zenona Bednarczyka.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!