Poznajcie Małgosię - wesołą i wydawać by się mogło beztroską dwulatkę. Jednak Małgosia przeżyła w swoim życiu wiele bólu i trosk.
Dziewczynka urodziła się z poważną wadą serca - hipoplazją. Oznacza to, że serce dziecka nie pracuje prawidłowo. Lewa komora serca nie funkcjonuje, lub w ogóle się nie wykształciła. I tak jest u Małgosi - w ciele dziewczynki bije tylko połowa serduszka.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!