Reklama

Ledwo trzymał pion. 37-latek spacerował z synem obok komendy policji

W piątek (1 marca br.) po godz. 13.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że od strony poczty w kierunku budynku piskiej komendy idzie mężczyzna, który jest pijany i ma pod opieką dziecko.

W piątek (1 marca br.) po godz. 13.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że od strony poczty w kierunku budynku piskiej komendy idzie mężczyzna, który jest pijany i ma pod opieką dziecko.

Policjanci zauważyli mężczyznę, który szedł z chłopcem. Miał problem z utrzymaniem równowagi. Prowadził za rękę 7-letniego syna. Funkcjonariusze wylegitymowali go i sprawdzili stan trzeźwości. Był to 37-letni mieszkaniec Pisza, którego badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna próbował się tłumaczyć tym, że poprzedniego wieczoru wypił dwa piwa.

W tej sytuacji chłopiec przekazany został pod opiekę babci. Policjanci skierują sprawę do sądu rodzinnego i nieletnich.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości