Policyjne łodzie zostały już zwodowane na jez. Roś, Nidzkie i Bełdany. Oznacza to, że wodniacy z powiatu piskiego są już przygotowani do sezonu. Za jego początek uważa się długi majowy weekend.
Doświadczenia minionych lat wskazują na to, iż są oni bardzo potrzebni i niejednemu żeglarzowi uratowali już życie. Policyjne patrole na wodzie nie tylko ratują tonących, ale także studzą brawurę, szczególnie młodych oraz eliminują nietrzeźwych. Wszystko po to, by wypoczynek nad wodą był bezpieczny.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!