Mroźna zima za oknem, a piscy policjanci zatrzymali pierwszego w tym roku nietrzeźwego kajakarza. Mężczyzna wraz z grupą znajomych uczestniczył w spływie kajakowym rzeką Pisą.
W piątek (3 lutego br.) grupa turystów z województwa mazowieckiego zorganizowała sobie spływ kajakowy rzeką Pisą. Była to już ich kilkuletnia tradycja. Wśród kajakarzy był 43-letni mieszkaniec Pruszkowa.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!