"Oko w oko" to tytuł fotografii Marka Olesiewicza, która zdobyła II miejsce w konkursie organizowanym przez "Łowca Polskiego".
Konkurs fotograficzny, organizowany przez "Łowca Polskiego" sięga okresu międzywojennego, jest zatem jednym z najstarszych tego typu konkursów. Od 1995 roku nosi imię Włodzimierza Puchalskiego - przyrodnika, wybitnego fotografika natury, autora filmów przyrodniczych oraz myśliwego.
Fotografie ze zbioru M.Olesiewicza Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!