Reklama

Mieszkanki Pisza straciły z kont bankowych po prawie 20000 zł

Piscy policjanci wyjaśniają sprawę nieautoryzowanych transakcji dokonanych z kont bankowych 54 i 53 - letnich mieszkanek Pisza.

W obu przypadkach ktoś uzyskał nieuprawniony dostęp do rachunków bankowych i dokonał kilku nieautoryzowanych przelewów na szkodę każdej z kobiet o łącznej kwocie prawie 20000 zł.
Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi podczas korzystania z bankowości internetowej. - mówi nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP Pisz - Zwracajmy uwagę, czy adres strony jest prawidłowy, często może różnić się tylko jedną litera lub znakiem. Sprawdźmy, czy w adresie strony znajduje się informacja o protokole https, czy widoczna jest kłódka (powinna znajdować się w lewym rogu paska strony). Po kliknięciu kłódki powinny wyświetlić się informacje na temat certyfikatu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości