Weekend na piskich drogach minął bardzo bezpiecznie. Policjanci nie odnotowali żadnych zdarzeń drogowych. Zatrzymali dwóch kierowców, którzy jechali z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się kierujący pojazdem marki VW Tiguan, który jechał przez miejscowość Mikosze z prędkością 105 km/h. Poniósł tego konsekwencje w postaci utraty prawa jazdy, mandatu w wysokości 1500 zł i 13 punktów karnych.
Weekend na piskich drogach minął bardzo bezpiecznie. Policjanci nie odnotowali żadnych zdarzeń drogowych. Zatrzymali dwóch kierowców, którzy jechali z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się kierujący pojazdem marki VW Tiguan, który jechał przez miejscowość Mikosze z prędkością 105 km/h. Poniósł tego konsekwencje w postaci utraty prawa jazdy, mandatu w wysokości 1500 zł i 13 punktów karnych.
Miniony weekend na piskach drogach minął wyjątkowo bezpiecznie. Policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego, ani też żadnej kolizji. Zatrzymali jedynie dwóch kierowców, którzy jechali z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!