Jedni mają krasnale, drudzy koziołki, powiat piski zaczyna charakteryzować najpiękniejszy z symboli - serce. Kolejny zmaterializowany wyraz społecznego zaangażowania w akcję Nakręćmy się na pomaganie pojawił się przed orzyskim ratuszem.
Pierwsze serce-pojemnik na plastikowe nakrętki pojawił się w styczniu 2020 roku przed Komisariatem Policji w Białej Piskiej. Miejsce wybrano nieprzypadkowo, tam działa inicjator akcji "Nakręć się na pomaganie" mł. asp. Adam Trzonkowski.
.jpg)


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!