Reklama

Nietrzeźwa turystka za kierownicą

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Piszu zauważyli na terenie miasta Pisz pojazd marki Mazda, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący może znajdować się pod działaniem alkoholu.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Piszu zauważyli na terenie miasta Pisz pojazd marki Mazda, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący może znajdować się pod działaniem alkoholu.

We wtorek (30.07.2024) około godziny 17:00 funkcjonariusze z wydziału kryminalnego piskiej komendy zauważyli pojazd marki Mazda, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący tym pojazdem może znajdować się pod dzianiem alkoholu. Pojazd zatrzymał się na jednej ze stacji paliw na trenie Pisza. Policjanci postanowili zweryfikować swoje podejrzenia. Jak się okazało pojazdem kierowała kobieta, od której wyczuwalna była woń alkoholu. Kierującą samochodem marki Mazda była 41-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego. Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało 0,82 promila alkoholu w jej organizmie.

Policjanci zatrzymali kobietę, która wkrótce odpowie przed sądem za swoje lekkomyślne zachowanie.

Przypominamy, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości