Reklama

Nietrzeźwi 15-latkowie na placu zabaw

Policjanci z Orzysza interweniowali wobec grupy młodych osób głośno i wulgarnie zachowujących się wieczorem na placu zabaw w pobliżu komisariatu. Wylegitymowali tam dwóch chłopaków i dwie dziewczyny. Wszyscy mieli po 15 lat. Troje z nich było pod działaniem alkoholu.

Policjanci z Orzysza interweniowali wobec grupy młodych osób głośno i wulgarnie zachowujących się wieczorem na placu zabaw w pobliżu komisariatu. Wylegitymowali tam dwóch chłopaków i dwie dziewczyny. Wszyscy mieli po 15 lat. Troje z nich było pod działaniem alkoholu.

W czwartek (28 grudnia br.) przed godz. 20.00 orzyscy policjanci interweniowali na placu zabaw znajdującym się w pobliżu komisariatu, skąd dochodziły głośne przekleństwa i krzyki.
Na miejscu funkcjonariusze zastali cztery bardzo młode osoby. Było to dwóch chłopaków z Orzysza oraz dwie dziewczyny, w tym jedna z Orzysza, a druga z Pisza. Wszyscy mieli po 15 lat. Policjanci wyczuli od nich alkohol. Tylko jeden z nastolatków był trzeźwy. Badanie stanu trzeźwości 15-latki z Pisza wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dzieciaki piły piwo, które rzekomo znalazły przy śmietniku. - informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu. W trakcie wykonywanych czynności z udziałem nieletnich w komisariacie nastolatki były bardzo wulgarne i agresywne wobec policjantów odmawiając wykonywania ich poleceń. Ostatecznie wszyscy nieletni przekazani zostali pod opiekę rodziców. W dalszej kolejności sprawą nietrzeźwych nastolatków zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości