Trzecia edycja konkursu Niebiesko-zielone granty dla Warmii i Mazur zakończona.
Trzecia edycja konkursu Niebiesko-zielone granty dla Warmii i Mazur zakończona.
Głównym celem programu jest poprawa stanu środowiska, ubogacenie miejscowości w tereny zielone i podkreślenie walorów przyrodniczych Warmii, Mazur i Powiśla. Na realizację wszystkich zadań samorząd województwa przeznaczył w tym roku 500 tys. zł, które trafiły do 23 gmin z całego regionu. Beneficjenci programu mogą wydać uzyskane dofinansowania na takie projekty jak nasadzenia drzew, budowy lub przebudowy parków, wybiegów dla psów, zbiorników retencyjnych czy szeroko pojęte zagospodarowanie terenów zielonych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!