Reklama

Nowoczesne aparaty RTG w Pracowni Obrazowej piskiego szpitala

Zmiany na rentgenie. Lepszy sprzęt, wyższa jakość usług.

Zmiany na rentgenie. Lepszy sprzęt, wyższa jakość usług.

Dokonano odbioru technicznego nowej Pracowni Obrazowej RTG, zrealizowanej w związku z realizacją projektu: "Zakup nowoczesnych aparatów RTG z wyposażeniem, w celu podniesienia jakości diagnostyki w SPZOZ Szpitalu Powiatowym w Piszu". Inwestycja jest kolejnym krokiem piskiego szpitala, pozwalającym na szybsze i bezpieczniejsze diagnozowanie schorzeń i urazów zgłaszanych przez pacjentów.
W ramach projektu zakupiliśmy i zamontowaliśmy dwa nowoczesne, cyfrowe aparaty RTG: sufitowy i stacjonarny, wraz z osprzętem towarzyszącym. Dokonaliśmy też przebudowy pracowni, aby dostosować ją do aktualnych wymagań, oraz przystosować do zamontowania nowego sprzętu. W ramach zadania została wykonana nowa podłoga, instalacje, sufity, konstrukcje wsporcze oraz zamontowana klimatyzacja - powiedział Marek Skarzyński - dyrektor szpitala.
Wartość inwestycji, sfinansowanej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego wyniosła 2.049 000 zł.

Źródło: szpital pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości