19 czerwca AED "Nowy" zawisł na budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Piszu.
przez społeczność II LO w Piszu, której celem była zbiórka środków na zakup defibrylatora. Zebrano wówczas 2050 zł. Działania intensyfikowano, by zebrać całą potrzebną kwotę, tj. 6000 zł.
.jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!