Reklama

Nowy Ogólniak ma defibrylator

19 czerwca AED "Nowy" zawisł na budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Piszu.

przez społeczność II LO w Piszu, której celem była zbiórka środków na zakup defibrylatora. Zebrano wówczas 2050 zł. Działania intensyfikowano, by zebrać całą potrzebną kwotę, tj. 6000 zł.

Po dwóch miesiącach urządzenie zamontowano na budynku szkoły.


W uroczystym odsłonięciu wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz - z burmistrzem Pisza i starostom piskim. Byli także inicjatorzy akcji Mariusz Klisiatys i Agnieszka Kucisz.



Na terenie miasta znajduje się już kilka defibrylatorów, m.in w SP 2 czy I LO w Piszu, Nadleśnictwie Pisz i Telmexie. Teraz dołączył kolejny w II LO.

Fot. IILOPisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości