Rozpoczęcie roku szkolnego 2004/2005 już za nami. Pierwszy dzwonek i znowu siedzimy w szkolnej ławce. Zostały nam piękne wspomnienia z wakacji.... Przed nami kolejny rok ciężkiej pracy. Naszej i nauczycieli.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!