W czwartek (15 sierpnia) mieszkańcy miasta i gminy Pisz upamiętnili bohaterów zwycięskiej Bitwy Warszawskiej oraz wszystkich Żołnierzy Wojska Polskiego.
W czwartek (15 sierpnia) mieszkańcy miasta i gminy Pisz upamiętnili bohaterów zwycięskiej Bitwy Warszawskiej oraz wszystkich Żołnierzy Wojska Polskiego.
Oficjalną część obchodów Święta Wojska Polskiego rozpoczęła uroczysta Msza Św. w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Piszu. Po zakończeniu Mszy św. zgromadzeni przemaszerowali w asyście honorowej Dywizjonu Rakiet w Orzyszu, pocztów sztandarowych oraz orkiestry dętej pod Pomnik Wolności.
.jpg)



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!