Reklama

Obwodnica Łomży w budowie. Most nad Narwią robi wrażenie

Trwa budowa obwodnicy Łomży w ciagu drogi ekspresowej S61.

Trwa budowa obwodnicy Łomży w ciagu drogi ekspresowej S61.

Połączyliśmy oba brzegi Narwi mostem o długości ponad 1200 metrów. Teraz ruszyło betonowanie połączenia segmentów nawisowych obiektu na budowanej obwodnicy Łomży w ciagu drog ekspresowej S61. - informuje wykonawca GDDKiA.
Do końca września GDDKiA planuje udostępnić  kierowcom zachodnią jezdnię, która stanowi połączenie na budowanym moście. Dwujezdniowa przeprawa umożliwi bezkolizyjne przeprowadzenie drogi ekspresowej S61 nad doliną Narwi i samą rzeką.  


Obie nitki mostu będą miały po 22 przęsła na 21 podporach pośrednich oraz dwóch przyczółkach. Cały odcinek S61 od węzła Łomża Zachód do węzła Kolno w standardzie dwujezdniowej drogi ekspresowej ma być gotowy w połowie 2025 roku.

Źródło: GDDKiA

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości