Po półrocznej przerwie Pływalnia Miejska w Piszu zostaje otwarta, co ważne nie tylko dla kubów sportowych, ale również osób indywidualnych.
W ramach określonego reżimu sanitarnego od 12 lutego, warunkowo, na dwa tygodnie, dopuszczona jest aktywność sportowa na terenach otwartych, boiskach na świeżym powietrzu, stokach narciarskich oraz uruchomione zostaną baseny.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!