Na stanie Piskiego Szpitala wpisano dwa kolejne urządzenia. Pierwszy z nich to przyłóżkowy aparat cyfrowy RTG. Drugi - aparat USG Sprzęt przekazała Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych. Wartość przekazanego sprzętu to ok. 660 tysięcy złotych. Źródło: Szpital Pisz