Uczniowie SP 1 składają świąteczne życzenia. Dziś odwiedzili redakcję Piszanina.
Z kolędą na ustach, akompaniamentem muzycznym, pierniczkami, świątecznymi kartkami i ozdobami - tak przygotowani byli uczniowie klasy 3a SP nr 1 w Piszu, którzy wraz z wychowawczynią, Barbarą Rutkowską, złożyli nam życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!