Reklama

Odwiedzili nas przedświąteczni goście

Uczniowie SP 1 składają świąteczne życzenia. Dziś odwiedzili redakcję Piszanina.

Z kolędą na ustach, akompaniamentem muzycznym, pierniczkami, świątecznymi kartkami i ozdobami - tak przygotowani byli uczniowie klasy 3a SP nr 1 w Piszu, którzy wraz z wychowawczynią, Barbarą Rutkowską, złożyli nam życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Dzięki ich wizycie już poczuliśmy atmosferę świat. Dziękujemy.

Kartki, pierniczki i ozdoby, które otrzymaliśmy od "jedynkowych" trzecioklasistów.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości