Reklama

Ognisko Muzyczne i zaproszeni goście śpiewali i grali dla piszan

Tradycją stały się występy Ogniska Muzycznego w Piszu dla swojego miasta.

W czerwcu w Kościele p.w. Św. Jana Chrzciciela odbył się koncert  cyklu Ognisko Muzyczne swojemu Miastu 2019. Koncert rozpoczął Piski Chór Kameralny pod dyrekcja Lecha Ostrowskiego.

Koncert poprowadził Jan Popis.




Gościem wydarzenia był Sonic Quintet i Paula Preuss.



Paula Preuss Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Gdańsku w klasie skrzypiec.  Jest laureatką wielu konkursów solowych jak i kameralnych, m.in. w Gdańsku, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu, Zielonej Górze, Łodzi. W 2008 r. zajęła III miejsce na V Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej im. J. Brahmsa w Gdańsku. Od 2015 r. pracuje na stanowisku koncertmistrza w Elbląskiej Orkiestrze Kameralnej.


Jak zawsze wydarzeniu przyglądała się piska publiczność.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości