Reklama

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Pisza

Piskie obchody Święta Trzech Króli, inaczej Dnia Objawienia Pańskiego, rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca. Po nabożeństwie orszak królów wyruszył w stronę Kościoła św. Jana Chrzciciela.

Kolorowe stroje, obowiązkowe korony i radość - to krótka charakterystyka tej sobotniej parady. Cel przyświecający orszakowi - to pokłon dzieciątku Jezus. Tak, jak to było przed wiekami. Tegoroczny orszak uświetniła obecność jeźdźców konnych ze Stowarzyszenia Sportowo-Jeździeckiego im. 10 Pułku Ułanów Litewskich.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości