Rozstrzygnięto konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną i Pisankę w Gminie Orzysz.
Dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie - piszą organizatorzy z Domu Kultury w Orzyszu. - Gratulujemy i życzymy Wam przede wszystkim Zdrowych i Wesołych Świat







Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!