Reklama

Orzysz: Nagrodzono najpiękniejsze palmy wielkanocne i pisanki

Rozstrzygnięto konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną i Pisankę w Gminie Orzysz.

Dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie - piszą organizatorzy z Domu Kultury w Orzyszu. - Gratulujemy i życzymy Wam przede wszystkim Zdrowych i Wesołych Świat
Wielkanocnych. Wyniki XV Konkursu na Najpiękniejszą Palmę i Pisankę:

Palma Duża:


I miejsce - Stanisława Gałkus. Palma wysokości 4,5 metra.


II  miejsce - Zespół Śpiewaczy Orzyszanki.


III miejsce - Krystyna Sowa.


Palma Mała:

I miejsce - Halina Kajko. Elementy palmy wykonane na szydełku.


II miejsce - Bogumiła Nawrocka.


III miejsce - Ewa Marchewka


Pisanki:

I miejsce - Marianna Gryczan.


II miejsce - Magda Toczyńska. Pisanka wykonana techniką one stroke, przy użyciu farby akrylowej, pigmentów i żeli UV światłoutwardzanych.


II miejsce - Alan Łęga


Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 200zł, 150zł i 100 zł - za palmy, w zależności od miejsca i 150 zł, 100 zł i 50 zł za pisanki.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości