Reklama

Pijana matka wiozła 13-miesięcznego synka

W nocy policjanci piskiej prewencji zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford Focus. Za kierownicą siedziała kobieta, od której wyraźnie czuć było alkohol. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Kobieta jechała z 13-miesięcznym synkiem.

W nocy policjanci piskiej prewencji zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford Focus. Za kierownicą siedziała kobieta, od której wyraźnie czuć było alkohol. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Kobieta jechała z 13-miesięcznym synkiem.

Minionej nocy (10/11 stycznia br.) policjanci piskiej prewencji zatrzymali do kontroli drogowej w Piszu samochód marki Ford Focus. Kierowała nim 37-letnia mieszkanka piskiej gminy. Od kobiety wyraźnie czuć było alkohol. Policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości. Badanie wykazało blisko 1 promil alkoholu w organizmie. W samochodzie na przednim siedzeniu w foteliku spał jej 13-miesięczny synek. Dziecko przypięte było pasami. Kobieta powiedziała funkcjonariuszom, że ma problemy rodzinne i dlatego w środku nocy wyjechała z domu zabierając ze sobą najmłodsze dziecko.

W tej sytuacji policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy. Samochód i dziecko przekazali wskazanej przez nią osobie. W dalszej kolejności 37-latkę czeka sprawa w sądzie. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi jej kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości