W trakcie minionego weekendu, na piskich drogach, policjanci zatrzymali dwóch kierowców będących pod działaniem alkoholu. Jeden z nich miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie, a drugi niespełna 0,5 promila. Był też kierowca, który złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wszyscy trzej nieodpowiedzialni kierujący poniosą teraz konsekwencje.
Miniony weekend należał do bezpiecznych w powiecie piskim. Pomimo trudnych warunków drogowych, zwłaszcza w sobotę, na naszych drogach nie doszło do żadnego wypadku, ani też do kolizji, co nie oznacza, że obyło się bez nieodpowiedzialnych kierowców. Tym razem było ich trzech. Wszyscy zatrzymani zostali do kontroli drogowej przez policjantów piskiej drogówki w niedzielę (22 stycznia br.)Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!