Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w jednym z mieszkań w Orzyszu. W trakcie awantury domowej 68-letni mężczyzna dwukrotnie ugodził swoją żonę nożem w brzuch. Kobieta trafiła do szpitala, a nietrzeźwy sprawca przemocy do policyjnego aresztu.
Policjanci z Komisariatu Policji w Orzyszu interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta, gdzie kobieta zgłosiła, że mąż ugodził ją nożem.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!